Kerstavond ontmoetingsdienst 2018

Maandagavond 24 december wordt de kerstontmoetingsdienst in onze kerk gehouden. Het thema van deze avond is ‘Wat heeft u met kerst?’ U bent vanaf 17.30 uur hartelijk welkom. Eerst zullen we met elkaar eten en zal er ruimte zijn voor ontmoeting en gesprek. Aansluitend zal om 20.00 uur de dienst met het thema ‘Wat heeft u met kerst?’ beginnen.

Met kerst herdenken en vieren we de geboorte van Jezus. Overal ter wereld zijn kerstmarkten, kerst-feesten, kerstconcerten, etc. Heel de wereld loopt uit om deze zegenrijke gebeurtenis te vieren.
Feestdagen als deze vieren we graag samen. Samen met andere mensen die genieten van de vreugde van het kerstfeest.

In de Bethelkerk vieren we kerst ook echt samen. We willen heel graag met de hele wijk het feest vieren. Tijdens een maaltijd is er veel ruimte om elkaar te spreken. Tijdens de daaropvolgende dienst zullen we horen dat het christelijke kerstfeest heel actueel is, dat de geboorte van Jezus mensen samenbrengt, en zingen we samen met u bekende en minder bekende kerstliederen.

U bent van harte uitgenodigd om kerst 2018 met ons mee te vieren!